wtorek, 20 października 2015

Pożegnanie

Witajcie!
Nie mamy dobrych wieści.
Niestety, ale kończymy naszą przygodę z "City of the Fallen". Ta historia była i wciąż jest naszym małym klejnotem. Pielęgnowałyśmy ją, troszczyłyśmy się się o nią, a gdy zaczęła się nam wyślizgiwać z rąk, nie zdołałyśmy jej utrzymać. Miałyśmy plan jak to skończyć zresztą wciąż mamy, ale nie czujemy już tej ekscytacji jak kiedyś.

Effie i Bree są wciąż bliskie naszemu sercu, tak samo jak reszta bohaterów. Chcemy, abyście wiedzieli, że jesteśmy Wam wdzięczne za wsparcie i przywiązanie do tego opowiadania. Jesteście najlepszymi czytelnikami na całym bożym świecie!
To jeszcze nie koniec naszej przygody ze światem blogspota. Wrócimy z czymś nowym i mamy nadzieję, że przyjmiecie nas tak samo ciepło jak 24 czerwca 2014 roku.
Trzymajcie się, kochani!
Iza i Paulina

5 komentarzy:

 1. Jaki koniec?! Tak sie zzylam z tym opowiadaniem... :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, szkoda! Aczkolwiek szanuję waszą decyzję. I czekam aż wrócicie z czymś nowym:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie mi brakowało tak świetnego bloga :(
  Mam nadzieję że nowe opowiadanie przyniesie wam dużo szczęścia i energii, a nam dużo emocji ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tak bardzo kocham to opowiadanie.... serduszko mnie boli teraz xd jezu ja tak pokochalam wsxystkich bohaterów i wgl cała akcje iii...WSZYSTKO!!! Kocham tego bloga... rozumiem was dlaczego tak zrobilyscie mamnadzieje ze znajdziecie kolejny wspanialy pomysl aby pisac genialną historie ale blagam nie usuwajcie tego bloga.... niektotzy tak robią ze usuwają calego bloga ale nw dlaczego... ja bd miec nadal zapisany link i co jakis czas bd czytac wszystkie rozdzialy dla przypomnienia genialnego ff ktorego pokochalam ♥ wracajcie pprędko kocham was i z niecierpliwością czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 5. Szanuję. Ale mam pytanie czy mogłybyście z powrotem wrzucić ten kawałek co napisałyście drugiej części, bo czytam wasze opowiadanie co jakiś czas i znam je na pamięć, a w ten sposób mogłabyś sobie wymyślić swoje zakończenie z łatwością. 😖 Ładnie proszę 🙏

  OdpowiedzUsuń