Autorki

Isabel Brown 
Mam na imię Iza i po wakacjach będę uczęszczać do trzeciej gimnazjum. Kocham pisać opowiadania i słuchać muzyki, która jest nieodłączoną częścią mnie. Lubię się angażować, dlatego też prowadzę wiele akcji w swoim prywatnym życiu. Niegdyś harcerka dziś wulgarna "pisarka".
Kocham trylogię "Fifty Shades Of Grey" tak mocno, że przeczytałam każdą książkę trzy razy. Uwielbiam takie seriale jak The Vampire Diaries, The Originals oraz Pretty Little Liars.
Marzy mi się wyjazd do Anglii i wydanie książki. Zawsze szukam w słowach "drugiego dna", jestem wrażliwa jeśli chodzi o rzeczy, które mnie otaczają. Kocham Coldplay, The Script, Arctic Monkeys, The Neighbourhood, The Fray, a nawet The  Beatles. Jestem fanką starych zespołów jak i tych nowych. Jestem ciekawa świata, dlatego chciałabym go całego zwiedzić (ambitnie, co?).Kocham także rocka i nie ukrywam, że zdarza mi się posłuchać muzyki klasycznej. W opowiadaniu wcielam się w Effie. Jestem autorką "Killer", "Dirty Secrets" oraz "DWAFOM".
Można mnie znaleźć także tutaj:
Twitter
GG - 3439004


Kocia3ek
Mam na imię Paulina (za nic nie potrafię Wam powiedzieć, skąd wziął się ten nieszczęsny pseudonim, pod którym tworzę), na świat przyszłam w 2000 roku, co sprawia, że po wakacjach rozpocznę edukację w drugiej klasie gimnazjum.
Moją największą pasją jest muzyka. Kocham muzykę country, co niejednokrotnie będę wam udowadniać podczas pisania City Of The Fallen, a także alternatywę, folk, rock'a i wszystko, co indie. KOCHAM VAMPSÓW!!!
Uwielbiam też książki i chciałabym z tego miejsca złożyć pokłony panu Kingowi, czyli autorowi jednych z najlepszych powieści, jakie kiedykolwiek dane mi było przeczytać.
Blogowaniem zajęłam się w wieku dziesięciu lat, ale, jak możecie sobie wyobrazić, nie była to twórczość godna przeczytania, więc moje epickie opowiadania z tamtego okresu nie są już dostępne.
Wydaje mi się, że obecnie nie różnię się od innych nastolatek, dlatego też jestem całkowicie przeciętna- przeciętne zainteresowania, przeciętne wyniki w nauce, przeciętne umiejętności i typowy dla mnie ogromny przerost ambicji nad zdolnościami.
W przyszłości zamieszkam w Ameryce, jeszcze zobaczycie! :)
City Of The Fallen to mój pierwszy blog niekomediowy i, mam nadzieję, pierwsza dłuższa historia. Rozdziały piszę z perspektywy Bree. 
A poza nim, ponieważ jestem cholernie staroświecka, możecie znaleźć mnie na GG- 49864665.
Moje pozostałe blogi:
It Is Possible To Mistake Love With Hate (zawieszony i raczej nieprędko zostanie przywrócony)
Oddech Uciekiniera (za którego planuję się wziąć w wakacje)
Summer Of '69 (komedia życia i nie mam nic więcej do powiedzenia)

2 komentarze:

  1. Nominuję waszego bloga do LBA ! Po więcej informacji zapraszam do siebie do zakładki LBA, która pojawi się 27 października! Pozdrawiam! (Postaram się nadrobić wasze rozdziały i zacząć stale komentować :))http://faster-than-fanfiction.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń